fbpx

ZAKŁADANIE TRAWNIKÓW Z ROLKI

Nasza firma zajmuje się sprzedażą trawy rolowanej oraz zakładaniem trawników z rolki. Usługę montażu wykonujemy na terenie Krakowa i okolic. W przypadku większych zamówień dojeżdżamy do dowolnego miejsca w Polsce.

TRAWA Z ROLKI

Czym jest i dlaczego warto ją wybrać? Trawa z rolki to najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy nam na uzyskaniu pięknej i gęstej darni w krotkim czasie. Możliwość rozkładania jej przez większą część roku, łatwość w montażu i pielęgnacji, czy większa odporność na chwasty sprawiają, że klienci coraz częściej dostrzegają jej przewagę nad trawnikiem sianym. Dodatkowym atutem jest oszczędność czasu i pieniędzy w dłuższym okresie czasu. Dzięki profesjonalnie dobranej mieszance nasion i technologii produkcji dostarczamy produkt bardzo wysokiej jakości.
Zakładanie trawników z rolki Kraków
Jeśli szukasz doświadczonych fachowców, którzy przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy zakładania trawnika z rolki, zapraszamy do współpracy. W ramach usługi wykonujemy wszelkie niezbędne prace:
Dostarczamy trawę w rolkach
we wskazane miejsce
Porządkujemy teren: usuwamy kamienie, gałęzie oraz inne odpady
W razie potrzeby zlecamy analizę składu gleby

 

wykonujemy prace ziemne,
 niwelację terenu

 

Dowozimy ziemię urodzajną (humus)
i użyźniamy teren
Na specjalne życzenie klienta montujemy siatkę na krety
lub/i system automatycznego nawadniania

Docinamy i rozkładamy rolki z trawą

Ubijamy murawę, aby docisnąć korzenie do podłoża

Korzystając z usług naszej firmy, masz 100% pewności, że montaż trawnika z rolki w Twoim ogrodzie przebiegnie prawidłowo. Tym samym trawa przyjmie się na nowym terenie i zachowa zdrowy, piękny wygląd: będzie gęsta, wolna od chwastów i soczyście zielona.

 

Jedyna kwestia, o którą musisz zadbać, to późniejsza pielęgnacja murawy. Z przyjemnością udzielimy Ci wskazówek, jak dbać o świeżo założony trawnik z rolki: kiedy przeprowadzić pierwsze koszenie, z jaką częstotliwością i o jakich porach nawadniać darń, jakie nawozy stosować.

 

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm, a także organizacji publicznych. W ramach dotychczasowej działalności zakładaliśmy trawę z rolki w ogrodach przydomowych, a także terenach zielonych przy szkołach, osiedlach i siedzibach prywatnych przedsiębiorstw.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów i dokonania wyceny.

Natychmiastowy efekt
Dobrze sprawdza się na terenach o dużym nachyleniu
Łatwo się ukorzenia.
Jednoliste zagęszczenie
Termin zakładania od marca do listopada